Lay-Z-Spa Carrara airjet 6 Grijs Steen Schuimblokken Opbouw Spa
De ThermaCore Lay-Z-Spa Carrara Smart 6 is gemaakt met gebruiksgemak in gedachte voor 4 tot 6 personen. De spa is eenvoudig in elkaar te zetten door middel van de ThermaCore schuimblokken en biedt een spa aan die steviger, duurzamer en meer dan 60% energie efficiënter is dan opblaasbare pvc spa’s. De spa is voorzien van 140 airjets en heeft een inhoud van 850 liter.
De blokken worden gemakkelijk in de TriTech liner gezet en vervolgens vastgezet door middel van spanning en de rits in de liner. De UltraFit pomp is ingebouwd in de blokken en zorgt zo voor ruimtebesparing en gemak. Het opklapbare bedieningspaneel kan van zowel binnen als buiten de spa bedient worden. Door het FreezeShield systeem zal de pomp automatisch verwarmen bij temperaturen lager dan 4°C voor bescherming van liner en pomp.
De pomp is voorzien van een wifi module waardoor het verbinden met een smartphone via de Smart Hub app gemakkelijk is. Met deze app kan de spa bestuurd worden door o.a. het filter aan te zetten, de verwarming op afstand in te schakelen en de intensiteit van de massage te veranderen. Door middel van het ChemConnect kan de intensiteit van de chloortoevoer worden aangepast. Chloor moet handmatig in deze dispenser gedaan worden.
De spa wordt geleverd in een volledige set met een cover die door middel van gespen vastgezet kan worden aan de liner, een filtercartridge, 4 kussens en een reparatiepatch.
Afmeting (L x B x H): 170x170x65 cm